Sophia 2

Sophia Çengelköy butik organizasyonlardan büyük kurumsal ve bireysel etkinliklere kadar her türlü davetin konforlu bir ortamda gerçekleşmesini sağlamaktadır.


Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb
Sophia Çengelköy thumb


ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Sophia 1

İncele


Yetkili Kişi Mehmet Yalçın
AdresBosna Bulvarı No:152/2A Çengelköy - İstanbul

Detaylı Bilgiler


SOPHİA 1

*Min. 300 - max. 900 kişilik banket düzeni,1100 kişilik resepsiyon ve 1300 kişilik tiyatro düzeni kapasitesi ile iddialı organizasyonlarınızı ferah bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz bir mekan olan Sophia 1 salonu modern iç tasarımını teknolojinin son olanakları ile birleştiryor. 
*1134 m2 kullanım alanı (37,8x30x6,78) ve 98 m2 salona entegre fuaye alanı
*Davet öncesi hazırlık için kullanılacak birbirinden bağımsız 4 kulis odası
*Akustik tavan özelliği ile granit kaplı mekan zemini
*Reji Odası (Ses, Işık ve Görüntü Masası)
*Ses Sistemi : Horn loaded özellikli Acoustic Line serisi line array hoparlör sistemleri, Acoustic line serisi pasif subbass kabinler, 40 kanal   canlı müzik ses mikseri ve amplifikatörler, telsiz ve kablolu mikrofonlar, Rcf aktif sahne monitörleri, dj setup ve mikseri, konferans      haberleşme üniteleri, yedek sistemler ile 20 kişilik orkestralara ve büyük kurumsal etkinliklerinize cevap verebilen teknik altyapı)
*Işık Sistemi : Trust sistemi üzerinde rgb led Par-64 aydınlatmalar, moving head robotlar, 6 renkli takip Spotu, cam pist altında rgb led  şov aydınlatması, strobe light, fiber optik yıldız efekt ışıkları, gizli aydınlatmalar)
*Görüntüleme Sistemleri : Jimmy Jib kamera, 2 adet yüksek çözünürlüklü robot kamera, 2 adet hd aktüel kamera ve resim seçici sistem  ile çoklu kamera çekimi ve görüntü mixeri, multivizyon sistemi (reji-görüntü masasına entegre 4x4 m projeksiyon perdesi ile 5600  ansilumen multivizyon cihazı)
*Sis ve konfeti makinaları
*Dijital iklimlendirme üniteleri
*Düğün davetleri için taşıyıcı raylı sistem ile "Cinderella Masal Arabası" 


SOPHİA 2

*Min. 100 - max. 300 kişilik banket düzeni, 500 kişilik resepsiyon ve 500 kişilik tiyatro düzeni kapasitesindeki Sophia 2 özgün tasarımı ve  sıcak atmosferi ile keyifli organizasyonlara  kapılarını açıyor.
*522 m2 kullanım alanı (34,8 x 15 x 3,34) ve 63 m2 salona entegre fuaye alanı
*Davet öncesi hazırlık için kullanılacak birbirinden bağımsız 3 kulis odası
*Akustik tavan özelliği ile granit kaplı mekan zemini
*Ses Sistemi : Horn loaded özellikli Acoustic Line serisi hoparlör sistemleri, Acoustic line serisi pasif subbass kabinler, 24 kanal canlı  müzik ses mikseri ve amplifikatörler, telsiz ve kablolu mikrofonlar, Rcf aktif monitörler, dj setup ve mikseri, yedek sistemler
*Işık sistemi : Led effect robotlar, rgb led show aydınlatmaları, gizli aydınlatmalar, strobe light
*Görüntüleme Sistemleri : 2000 ansilümen 2 adet multivizyon cihazı ile multivizyona entegre hd çözünürlüklü çoklu aktüel kamera *çekimi
*Sis ve konfeti makinaları
*Dijital İklimlendirme Üniteleri 

DETAYLAR
Minimum Yemekli Fiyat
80-100 TL
Mekan Özellikleri:
Kolonsuz salon, 
Şehir merkezinde, 
Teras, Yüksek tavan
Davet Alanları:
Sadece kapalı alan
Manzara:
Şehir manzaralı

Hizmet Bilgileri

 Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 Yemek Servisi
 Engelli Girişi
 Catering Firması Getirme İmkanI
 Fotoğrafçı Getirme İmkanı
 Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 Menüde Değişiklik İmkanı
 After Party Alanı
 Organizasyon Firması Getirme İmkanı
 Organizasyon Sorumlusu
 Düğün Öncesi Menü Tadımı

Video

Firma Hakkında

Ergin Kuyumculuk Turizm İnş. San. Oto. Tic. ve Nak. Ltd Şti bünyesinde kurularak tescilli ve tercih edilen bir marka haline gelmiş olan Sophia Çengelköy gerçekleştirdiği organizasyonlarla davet-organizasyon sektöründe ilklere imza atmış, tedarik ve istihdam konularında yeterliliği ulusal anlamda tescillenmiş ekip ve firmalarla çalışmasını sürdürmektedir. Hemen her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile de yenilenme ve iyileştirme çabalarına devam etmektedir. Kurumsal kimliğini ve belirlediği kalite standartlarını kurulduğu günden bu yana geliştiren Sophia Çengelköy butik organizasyonlardan büyük kurumsal ve bireysel etkinliklere kadar her türlü davetin konforlu bir ortamda gerçekleşmesini sağlamaktadır. 

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN