Video Kameralar

En seçkin modeller ve markalar, her bütçe ve tercihe uygun video kameralar. Hemen tıkla ve sayfamızdaki seçkin profesyonel video kamera firmalarından teklif al


Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb


ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALSony PMW 300K2 XD CAM 16X Profesyonel Video Kamera

Sony PMW 300K2 Profesyonel Video Kamera

Teknik Özellikleri


 • Magnezyum metal gövde

 • Audio LPCM codec: 24 bit/16bit, 4 kanal desteği

 • Wi-fi remote  ve 8pin remote kontrol

 • 2 x SD/HD SDI ve 1 x HDMI output özelliği

 • Hafif ve ergonomik dizayn

 • Canlı yayın kamerası olarak çalışabilme özelliği


 • Fotoğraf Makineleri

  İncele

  Lensler

  İncele

  Video Ekipmanları

  İncele


  Yetkili Kişi Sertan Kırık
  AdresHocapaşa Mah. Muradiye Cad. Hayyam Çarşısı No:17 Kat:5/501 Sirkeci / İstanbul Sirkeci

  Detaylı Bilgiler

  Hizmet Alanlarımız

   Stüdyo Keşfi
   Stüdyo Kurulumu
   Stüdyo Fotoğraf Eğitimi
   Stüdyo Işık Eğitimi
   Ekipman Tavsiyeleri
   İkame Ürün
   Fiziki Mağaza
   Ürün İnceleme ve Test Etme
   Danışmanlık

  Hizmet Bilgileri

  Kurumsal Satış

  Kurumsal Firmanız  ve iş ortaklarınız için Fotoğraf makinesi, Video Kamera Stüdyo Aydınlatma ekipmanları Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemleri mı arıyorsunuz?

  Fototeknoloji kurumsal satış ekibi ile 40 yılı aşkın deneyimimizi şirketlere özel bir hizmet  ile iş ortaklarınıza, müşteri ve çalışanlarınıza Fototeknoloji ayrıcalığını yaşatmaktan mutluluk duyarız.

  Fototeknoloji Tecrübeli ve Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturacakları Fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo aydınlatma ürünleri, Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemlerini görebilmeniz için isterseniz sizi ofisimizde ağırlayabiliriz.

  Fototeknoloji ‘nin profesyonel kadrosu ve sofistike fikirleri ile seçilen Profesyonel video ve  fotoğraf ekipmanları size özel çözümlerin sunulduğu Fototeknoloji kurumsal satış ekibiyle tanışmadıysanız tanışmanın tam sırası çay için satış ofisimiz ve showroomumuza bekleriz.

  İstediğiniz fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo Ürünleri, Profesyonel Paraflaş ekipmanlar ile doğru tercihini seçtikten sonra size özel ödeme seçenekleri ile satın alma işlemi kısa ve sorunsuz bir şekilde bitirebilirsiniz.

  Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayın:

  Firma Hakkında

     1969 yılında fotoğraf sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 10 yıl Fujifilm Türkiye ana bayiliği yaptıktan sonra, sektöründe ilk araç filosunu kurarak mobil satış sistemini başlatmıştır. 1982’de Hensel Paraflaş ve Aksesuarları Türkiye disribitörlüğüne başlayan firmamız 1995 yılında Hensel Paraflaş ve Aksesuarları dünya satış birincisi olmuştur. Hedeflerini sürekli yükselten firmamız 1997’de İsviçre malı Elinchrom Paraflaş ve Aksesuarları Türkiye ana bayiliğine başlamıştır.

  2008 yılı itibarıyla ışık kalitesi ve sağlığı dünyaca ünlü fotoğrafçılar tarafından onaylanan Elinchrom Paraflaş ve Aksesuarları distribitörlüğünü yapmakta olan firmamız Almanya, Fransa, Japonya ve Çin’den Fotoğraf Malzemeleri, Ekipmanların ve Aksesuraları ithalatını yapmaktadır. Şuan Bünyemizde Hensel Paraflaş ve Aksesuarları,Elinchrom Paraflaş ve AksesuarlarıStar Paraflaş ve AksesuarlarıNice Foto Paraflaş ve Aksesuarları, Konova Video EkipmanlarıSevenoak Konova Video EkipmanlarıMatin Çanta ve Fotoğraf AksesaurlarıColorama Stüdyo Fon Sistemleri ve Fotospeed Hızlı Kamera Askıları'in Türkiye distribitörlüğünü yapmaktayız.

  46 Yıllık Tecrübe ve birikimiyle kurumsal yapısını da yenileyen firmamız Fototeknoloji.com alan adıyla, fotoğrafçıların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek online E-Ticaret sitesini 2011 yılında hizmete açmıştır. Uzman ekibiyle fotoğraf sektörünün her türlü sorunlarına çözüm üretebilecek dinamik ve genç kadrosuyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  Misyonumuz
  Bizi tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre doğru ekipman ve aksesuar tercihlerini yaparak ve fototeknoloji.com'dan %100 :) memnun kalarak her daim birlikte çalışmaktır.

  Hizmet Anlayışımız
  Müşteri memnuniyetini her zaman hedef tutan, ayrıca zamanın da teslim ve etkin proje yönetiminden taviz vermemeyi hedefleyen ve bu konuda gerekli bütün çalışmaları yapan, ekip olarak dinamik ve hızlı çözümler üreten, olaylara müşteri gözünden bakan bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

  Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

  MEKAN BENİ ARASIN