Fotoğraf Makineleri

Fototeknolojinin size sağladığı özel indirim, cazip kampanya ve taksit seçenekleri.. Fotoğraf makinesi, video kamera, stüdyo ürünleri, için firmadan teklif al.


Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb
Fototeknoloji thumb


ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALYetkili Kişi Sertan Kırık
AdresHocapaşa Mah. Muradiye Cad. Hayyam Çarşısı No:17 Kat:5/501 Sirkeci / İstanbul Sirkeci

Detaylı Bilgiler

Hizmet Alanlarımız

 Stüdyo Keşfi
 Stüdyo Kurulumu
 Stüdyo Fotoğraf Eğitimi
 Stüdyo Işık Eğitimi
 Ekipman Tavsiyeleri
 İkame Ürün
 Fiziki Mağaza
 Ürün İnceleme ve Test Etme
 Danışmanlık

Hizmet Bilgileri

Kurumsal Satış

Kurumsal Firmanız  ve iş ortaklarınız için Fotoğraf makinesi, Video Kamera Stüdyo Aydınlatma ekipmanları Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemleri mı arıyorsunuz?

Fototeknoloji kurumsal satış ekibi ile 40 yılı aşkın deneyimimizi şirketlere özel bir hizmet  ile iş ortaklarınıza, müşteri ve çalışanlarınıza Fototeknoloji ayrıcalığını yaşatmaktan mutluluk duyarız.

Fototeknoloji Tecrübeli ve Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturacakları Fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo aydınlatma ürünleri, Profesyonel Paraflaş ve ışık Sistemlerini görebilmeniz için isterseniz sizi ofisimizde ağırlayabiliriz.

Fototeknoloji ‘nin profesyonel kadrosu ve sofistike fikirleri ile seçilen Profesyonel video ve  fotoğraf ekipmanları size özel çözümlerin sunulduğu Fototeknoloji kurumsal satış ekibiyle tanışmadıysanız tanışmanın tam sırası çay için satış ofisimiz ve showroomumuza bekleriz.

İstediğiniz fotoğraf makinesi, video kamera, Stüdyo Ürünleri, Profesyonel Paraflaş ekipmanlar ile doğru tercihini seçtikten sonra size özel ödeme seçenekleri ile satın alma işlemi kısa ve sorunsuz bir şekilde bitirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için hemen bizi arayın:

Firma Hakkında

   1969 yılında fotoğraf sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 10 yıl Fujifilm Türkiye ana bayiliği yaptıktan sonra, sektöründe ilk araç filosunu kurarak mobil satış sistemini başlatmıştır. 1982’de Hensel Paraflaş ve Aksesuarları Türkiye disribitörlüğüne başlayan firmamız 1995 yılında Hensel Paraflaş ve Aksesuarları dünya satış birincisi olmuştur. Hedeflerini sürekli yükselten firmamız 1997’de İsviçre malı Elinchrom Paraflaş ve Aksesuarları Türkiye ana bayiliğine başlamıştır.

2008 yılı itibarıyla ışık kalitesi ve sağlığı dünyaca ünlü fotoğrafçılar tarafından onaylanan Elinchrom Paraflaş ve Aksesuarları distribitörlüğünü yapmakta olan firmamız Almanya, Fransa, Japonya ve Çin’den Fotoğraf Malzemeleri, Ekipmanların ve Aksesuraları ithalatını yapmaktadır. Şuan Bünyemizde Hensel Paraflaş ve Aksesuarları,Elinchrom Paraflaş ve AksesuarlarıStar Paraflaş ve AksesuarlarıNice Foto Paraflaş ve Aksesuarları, Konova Video EkipmanlarıSevenoak Konova Video EkipmanlarıMatin Çanta ve Fotoğraf AksesaurlarıColorama Stüdyo Fon Sistemleri ve Fotospeed Hızlı Kamera Askıları'in Türkiye distribitörlüğünü yapmaktayız.

46 Yıllık Tecrübe ve birikimiyle kurumsal yapısını da yenileyen firmamız Fototeknoloji.com alan adıyla, fotoğrafçıların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek online E-Ticaret sitesini 2011 yılında hizmete açmıştır. Uzman ekibiyle fotoğraf sektörünün her türlü sorunlarına çözüm üretebilecek dinamik ve genç kadrosuyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz
Bizi tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre doğru ekipman ve aksesuar tercihlerini yaparak ve fototeknoloji.com'dan %100 :) memnun kalarak her daim birlikte çalışmaktır.

Hizmet Anlayışımız
Müşteri memnuniyetini her zaman hedef tutan, ayrıca zamanın da teslim ve etkin proje yönetiminden taviz vermemeyi hedefleyen ve bu konuda gerekli bütün çalışmaları yapan, ekip olarak dinamik ve hızlı çözümler üreten, olaylara müşteri gözünden bakan bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN