Anne, baba olarak en yoğun duyguları yaşadığımız çocuğumuzun sünnet düğününe hazırlanırken evlilik hazırlıklarında olduğu gibi önemli ayrıntılar bulunmaktadır.

Sünnet; erkek çocuklarımız için bizim adetlerimize ve dinimize göre önemli törenlerdendir. Anne, baba olarak en yoğun duyguları yaşadığımız bu özel günümüze hazırlanırken evlilik hazırlıkları gibi önemli ayrıntılar bulunmaktadır. İlk önce düğün davetiyesi, mekan, sünnet çocuğu için kıyafeti, sünnet operasyonunun yapılacağı sağlık merkezinin seçimi, mekanın süslenmesi, konuklara verilecek hatıra hediyelerin seçilmesi gibi. Erkekliğe adım atacakları bu özel günde bütün dost ve akrabalarınızla doya doya eğlenmeniz için bu duygu yoğunluğunu paylaşmanız için mekan seçiminizi son aylara bırakmayın. Çünkü istediğiniz tarihe gün bulma şansınız olmayabilir.
Sünnet düğünlerinde normal düğünler gibi misafir sayısı çok yüksek olmayacağı için mekan bulmakta bazen sıkıntı olmakta. Ancak artık bunu göz önünde tutan mekanlar sünnet, kınanişan, için özel mekanlar hazırlamakta. Bunları dikkate alarak mekan seçiminizi yapabilirsiniz. Sünnet düğününden sonra erkek çocuğuna Allah askerliğini, damatlığını göstersin gibi dileklerde bulunulur.Bizde tüm aileler için aynı dilekleri paylaşıyoruz.
Düğüne gelecek misafirlerinizin katılım tarihinin uygun olabilecek zamanı seçmeniz sizi ve çocuğunuz için önemli olacaktır. FİYAT TEKLİFİ AL