Gen saçınızı yaptırmadan önce kuaför seçiminiz çok önemli. Eğer sürekli gittiğiniz güvenebileceğiniz bir kuaförünüz varsa şanslısınız. Öncelikle beğendiğiniz bir model varsa bunu kuaförünüze gösterip, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Düğün mekanının açık veya kapalı olması,hava koşulları, damat ile olan boy farkınız, yüz hatlarınız model seçiminizde dikkat etmeniz gereken detaylardır.
Saç modelinizi belirlerken gelinliğinizin  ve duvağınızın modeli de çok önemli, eğer saç renginizi ve ve saç boyunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız en az iki hafta önce yapmanızı tavsiye ederiz.
Saç modelinizin dışında elbette makyajınızda çok önemli. Bazı kuaförler gelin paketi hazırlamakta onun için fiyat konusunda baştan konuşursanız tercihinizi daha rahat yapabilirsiniz. Aynı yerde her ikisini de yaptırmanız hem zaman açısından hem de maddi açıdan sizin için avantaj olacaktır.
Düğününüz yaz ayında ve açık havada yapılacak ise saçlarınızın açık ve minik kır çiçekleriyle süslenmesi hoş olurken davet ve balo salonunda yapılacak bir düğünde taşlı, pırıltılı şık taçlar güzel olacaktır.
Makyaj için uygulanacak ürünlerin kaliteli ve su bazlı olması yaz düğünleri için önemli bir unsur .Seçilecek renkler yine çok abartılı, koyu tonlardan ziyade daha pastel pembeler, şeftali renkleri ,toprak renkleri seçilebilir. Göz makyajınız içinde koyu tonlardan uzak sade ama gözlerinizi ortaya çıkaracak özel makyaj oyunları ile bütün bir gece boyunca misafirlerin gözleri sizin üzerinizden ayrılmayacaktır.

FİYAT TEKLİFİ AL