Güzelbahçe Davet

12 ay kır düğünü sloganı ile bölgenin tartışmasız güzelliğini aşıklarıyla buluşturan Güzelbahçe Davet, eşsiz anılara ev sahipliği yapmak için sizi bekliyor.


Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
Güzelbahçe Davet thumb
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Yetkili Kişi Gökçe Boyacıoğlu
AdresE5 Karayolu Üzeri Kumburgaz Güzelce Sapağı Güzelce

Detaylı Bilgiler

HİZMET İÇERİĞİ

Yemek Servisi
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Organizasyon Sorumlusu
Engelli Girişi
Vale Hizmeti
Menüde Değişiklik İmkanı
Düğün Öncesi Menü Tadımı
After Party Alanı

Hizmet Bilgileri

FİRMA DETAYLARI

  • Açık ve kapalı alan
  • Açılır kapanır tavan, Bahçe, Balkon, Çim alan, Deniz kenarında, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Teras, Yüksek tavan
  • Deniz manzaralı, Panaromik manzara, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı


KAPASİTE

500-750

600

600

Konaklama imkanı yok

750-1.000

150-250

Firma Hakkında

Her yıl mega şehir İstanbul'da 4 mevsim düğün ve organizasyonlar yapılmaktadır. Her mevsimin ayrı güzelliği bulunan ülkemizde, mevsim şartlarından dolayı kimi düğün organizasyonu mükemmel, kimi düğün organizasyonu ise hüsran geçebilmektedir. 
Biz Güzel Bahçe Davet olarak siz değerli misafirlerimizi düşünerek İstanbul'da ve Türkiye'de olmayan mükemmel bir sistem geliştirdik. Bir ilki gerçekleştirdik ve bu sistemi sizler için faaliyete geçirdik. Artık yağmur yağar mı, yağar ise ne yapacağız, rüzgar çıkar mı diye bir düşünceniz ve derdiniz olmamakla beraber sizlere mükemmel bir düğün organizasyonlarına imza atacağımızın garantisi veriyoruz. Projemiz hakkında bilgi alabilmeniz için bizi arayın.

Güzel Bahçe, Büyükçekmece - Kumburgaz arasında yer alan İstanbul’un en güzel yerlerinden biridir. Defne, akçakesme, sakız ağacı, zeytin ve ıhlamur ağaçları ve mevsimsel bitkiler ile çevrili ve panoramik Marmara denizi manzarasına hakim olan tesisimiz, 4 dönümlük yüzölçümüne sahiptir.

Tesisimizde konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı kendine görev edinmiş profesyonel bir ekip tarafından yönetilen 1 kapalı ve 1 açık mekan bulunmaktadır.
Güzel Bahçe Güzelce; 700 kişilik kapasitesi iç, 800 kişilik kapasitesi dış ve konuklarınıza özel olarak organize edilen oturma planı imkanıyla keyifli davetlere imza atmanızı sağlıyor.
Bölgenin tartışmasız güzelliğini aşıklarıyla buluşturan Güzel Bahçe, eşsiz anılara ev sahipliği yapma için sizi bekliyor.

Şıklığın ve lüksün bir arada olduğu Güzel Bahçe Tesisimiz ince bir zevkle döşenmiş olup sıcak bir ortam yaratan muhteşem dekorasyonu, son teknolojiyle donatılmış ses + ışık sistemi ve alanında uzman profesyonel ekibi ile mutluluğunuzu artıracak her şeyi sizin için planlıyor.

Güzel Bahçe Güzelce sizi hayalinizin düğünü için unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 
Yeşillikler içerisinde Marmara Denizi’nin büyüleyici manzarasıyla, düğün davetlerinizde, mezuniyet ve doğum günü kutlamalarınızda, gala yemeklerinizde, toplantı organizasyonlarınızda sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyacaktır.


Güvenli bir adım ile hayata başlamak size güç verir. Mezuniyet sonrası hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atacağınız ilk adımınızda unutulmaz bir gece geçirmeniz için Güzelbahçe Davet'in profesyonel ekibi yanınızda olacaktır.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN