Raks Havai Fişek

Türkiye’nin her köşesinde festivaller, kurtuluş şenlikleri, okul mezuniyetleri, açılışlar, temel atma törenleri , düğün törenleri, konserler de havai fişek gösterileri, özel efektler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Özel Kampanya İndirimi!  2017 sonuna kadar tüm görsel show paketlerine İndirim fırsatı için firmadan teklif alınız.Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
Raks Havai Fişek thumb
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Yetkili Kişi Ali AKSAY
AdresDereboyu cad. No:1/1 Ortaköy / İstanbul

Detaylı Bilgiler


Raks Organizasyon departmanlarının gerçekleştirdiği çalışmalarda Raks bünyesindeki diğer birimlerle koordineli çalışarak organizasyonun bütününü tek bir yerden karşılayabilecek kapasitesi ile hizmet verdiği müşterilerine zaman ve bütçe açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Günümüzde organizasyonlarda yaşanan sorunların çözümü için farklı farklı insanlardan çözüm beklemek yerine tek bir temsilciyle diyalog kurmanın rahatlığını yaşıyorsunuz... 


Video

Firma Hakkında

Raks Havai Fişek Tan. Org. Hiz. Ltd. Şti. 1998 yılından itibaren merkezi Çanakkale ili olmakla birlikte Türkiye'nin her köşesinde Festivaller, Kurtuluş şenlikleri, Açılışlar, Temel Atma Törenleri , Düğün Törenleri, Sünnet Düğünleri ve Özel Kutlamalarda havai fişek gösterileri, balon dekorasyonları, özel efektler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Ayrıca;güvenle ve zevkle kullandığımız bu ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan ve kullandırmaktan onur duymaktayız.
satın almış olduğunuz ürünleri Raks Havai Fişek Tan. Org. Hiz. Ltd. Şti. güvencesi ile gecenizi eğlenceye dönüştürmenin zevkini yaşayacaksınız...!
Uzak doğu'dan getirttiğimiz malzemelerimiz 1.kalite olup dünya standartlarına uygundur. Sizin için en güzelini en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz. 
Havai fişek gösterilerinin yanı sıra sahne ve iç mekan gösterilerinde kullanılan özel malzemeler ve efektlerle de hizmet vermekteyiz...
Havai Fişek gösterileri tüm etkinliklere hafızalardan silinmeyecek doyumsuz bir güzellik katmaktadır.
Kapalı mekanlarda, yüksek güvenlikli proteknik ve sahne efektlerini dünya standartlarında olan kablosuz ateşleme sistemlerini uzman ekipler tarafından kullanılarak , müzik, ışık ve lazerle senkronize gösteriler tasarımı ve uygulaması, dans eden ateşler, Raks Havai fişek gösteri dünyamıza getirdiği diğer bir yeniliktir. 
Kapalı ve açık alanlardaki organizasyonlar, konserler, yarışmalar, TV programları, video klip ve film yapımları, tiyatro,,özel geceler de hep yanınızdayız.
Raks Organizasyon departmanlarının gerçekleştirdiği çalışmalarda Raks bünyesindeki diğer birimlerle koordineli çalışarak organizasyonun bütününü tek bir yerden karşılayabilecek kapasitesi ile hizmet verdiği müşterilerine zaman ve bütçe açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Günümüzde organizasyonlarda yaşanan sorunların çözümü için farklı farklı insanlardan çözüm beklemek yerine tek bir temsilciyle diyalog kurmanın rahatlığını yaşıyorsunuz..
Ses  Işık ve Görüntü Sistemleri   ( Barkovizyon,Lazer vb.) *Havai fişek gösteri hizmetleri *Konser ve Festival Organizasyonları *Düğün Planlaması ve Tam Hizmet Organizasyonu*Doğum Günü Planlaması ve Hizmet Organizasyonu*Sünnet Planlaması ve Hizmet organizasyonu


Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN