Gelinlik Modelleri

Üç Boyutlu Kumaş Gelinlik

Model No: DS103

Kumaş: Üç Boyutlu


Bu sezon üç boyutlu kumaşlardan  yine gözde bir gelinlik modeli, Bedeni balenler'le çalışılmış kuyruklu bir gelinlik genelde yaz düğünlerinde tercih edilmekte. Cıvıl cıvıl kızlarımıza tavsiye edilir. Ayrıca çiçekler taşlarla daha gösterişli bir hale getirilebilir.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Haute Couture

Haute Couture 

Abiye Elbise

Gelinlik

Bindallı

Kına Elbisesİ


Kendi tasarımınızı yaratın...

Yarattığınız tasarım yalnızca size özgü olsun.

Kendi modelinizi,

Kendi renginizi,

Kendi kıyafetinizi,

Kendiniz seçin…

Biz de sizin tasarladığınızı en kısa sürede ve büyük bir itinayla dikelim.


Bu modeli üreten firma


Kuyruklu Gelinlik Modeli

Model No: DS101

Kumaş: Saten


İtalyan tül üstüne stras ve swarovski taşlarla işlenmiş tüm genç kızların hayallerindeki bir gelinlik.Uzun ve görkemli kuyruğu ile gösterişli bir model.
Genelde dar omuzlu vücutlar için uygun.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Sırt Dekolteli Gelinlik

Model No: DS102

Kumaş: Fransız Danteli


Yoğun taş işlemleri olan bu modelin sırt detayı bir harika, bu modelde bir gelinlik her mekanda giyilir. İnce ve uzun gösteren bu modelin etek kumaşı Fransız dantelinden yapılmıştır.


Bu Modeli Üreten Firma


Stras Taşlı Gelinlik

Model No: DS104

Kumaş: Saten


Straplez modeller her vücut tipine uygun olup her genç kızında hayalidir. Stras taşlar, yoğun swarowskiler ile gösterişli bir beden ve kabarık bir alt tam bir prenses gibi salonlarda göz kamaştıracak kadar güzel.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Fransız Dantelli Gelinlik

Model No: DS105

Kumaş: Fransız Danteli


Bu model tesettür modelede uygun olup, Fransız dantelinden kuğu gibi açılımı ile geniş kalçalı kızlarımız için idealdir. Basenleri göstermeyen bu modelin altına yüksek platformlu ayakkabı tercih edilmelidir. Kullanılan uzun duvak modele ayrı bir asalet katmıştır.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Kontes Modeli Gelinlik

Model No: DS106

Kumaş: İpek şantuk ve tül


Dantel ve işleme sevmeyenler için iddaalı bir model. Drapelerle zenginleştirilmiş bu model kontes tarzı etek bölümü ve baseni kapatıcı özelliğinden dolayı tercih edilebilir.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Sıradışı Model

Model No: DS107

Kumaş: İncilerle işli dantel ve kristal tülŞık bir dantel ve üstü tamamen incilerle işlenmiş mücevher gibi bir model. Yine şık bir sır detayı. Her vücut tipi için ideal bir model. Prenses etek kristal tül ile çalışılmış tasarımıyla değişik bir arka modeli var. Ben herkesten farklı ve çarpıcı olmalıyım diyenlerin tercih edeceği bir gelinlik modeli.


Bu Modeli Üreten Firmalar


Saray Modeli

Model No: DS108

Kumaş: Üç boyutlu 

Aksesuar: İnci küpe


Üç boyutlu üst kısım ve tül etek tam bir prenses modeli ve saray düğünlerinin vazgeçilmezi. Üst kısım yoğun çiçek ve taşlarla zenginleştirilmiş. Bir tek minik inci küpelerle gayet şık olacaktır


Bu Modeli Üreten Firmalar


Göğüs Dekolteli Gelinlik

Model No: DS109

Kumaş: İpk şantuk ve tül

Aksesuar: İnci küpe ve kolye

İnci ve taşlarla işli güpür


Göğüs dekoltesi oldukça iddaalı ve yine bol inci ve swarovski taşlarla zenginleştirilmiş bir gelinlik. Dar omuzları daha geniş gösterecek kol ve omuz deteyları ile süper bir model.


Bu Modeli Üreten Firmalar

FİYAT TEKLİFİ AL