Gelin makyajı denilince aklımıza ilk gelen kalıcı olması düşüncesiyle koyu renklerden oluşan ağır bir makyajdır. Makyajınızın düğün boyunca bozulmadan kalmasına katılıyoruz. Ancak tabir yerindeyse boyacı küpüne düşmeniz anlamına gelmiyor.

Bütün gelinler özeldir.Düğün gecenizde de mükemmel görünmeniz için öncelikle stresden uzak durulmalı, eğer cildinizde problemler varsa bunu aylar öncesinden başlayarak gerekli tedaviyi yaptırmalısınız.

Makyözünüzünde burda rolü çok önemli.Düğünden en az bir ay önce makyözünüze giderek makyaj provanızı yaptırmalısınız. Eğer cildiniz alerjik bir yapıya sahipse kendi makyaj malzemelerinizi götürmelisiniz.

Makyözünüz kendi ürünlerini kullanacaksa kaliteli ve sağlıklı ürünler kullandığına emin olun.

Kendisine düşüncenizdeki makyajı anlatın ama bir profesyonel olarak onun tavsiyelerini dikkate alın.

Bu özel günde hassasiyetiniz biraz daha yoğun olacağı için göz yaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz, bunun için de suya dayanıklı maskara ve ürünler kullanın. 

Makyajınızın en dikkat çekici bölgesi gözlerdir. Göz makyajınızı çok koyu olmayan mat renkleri tercih ederek takma kirpik takviyesi ile daha çarpıcı olabilirsiniz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde makyajınızı tazeleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunun içinde; yakın bir arkadaşınıza makyaj çantanızı emanet edin, içinde kullandığınız makyaj malzemelerini ve parfümünüzü koymayı unutmayın.

Parfüm konusunu da atlamayalım. Daha önce kullanmadığınız parfümü tercih etmeyin, takılarınıza gelmemesine dikkat edin ve bolca sıkmayın.

Unutmayın bütün gelinler güzeldir...FİYAT TEKLİFİ AL