Gelin Saçı Tasarımları ve Makyaj

Profesyonel Gelin Makyajı

Gelin makyajlarında salon içinde prova makyajı ücretsizdir.


Kır düğünlerinde veya kapalı mekanda yapılacak düğünler için rahatça tercih edebileceğiniz şeftali tonlarında renkler kullanılmış. Göz makyajı abartılı olmamakla birlikte buğulu gözler izlenimi profesyonelce verilmiş. Yıllar sonra resimlerinize bakıp üzülmemek için gelin makyajınızı mutlaka profesyonel makyaj sanatçılarına yaptırmanızı tavsiye ederiz.


Bu Makyajı Uygulayan Sanatçı


Taçlı Gelin Saçı ModeliDoğal görünümlü olan ışıltılı saç tonları ile hazırlanmış, yarım topuzun arkasından iri bukleler dökülmüş ve aksesuar olarak çok zarif bir taç kullanılmış. Bu modeli saray ve otel düğünlerinde kuyruklu ve yakası açık bir gelinlik ile kullanabilirsiniz. İri küpelerle birleşen saç modeliniz size prenses edası verecektir.


Bu Saç Modelini Uygulayan Firma


Tepeden Topuz Gelin Saçı ModeliSıcak yaz günleri için tepeden yüksek taranmış ideal bir topuz modeli. Koyu saç rengi olmasına rağmen büyük ışıltılı bir taç ile model kendini göstermiş. Makyajda kullanılan yumuşak tonlar ve kırmızı ruj seçimi hem zarif hemde çarpıcı bir görüntü sağlamış, Gelinliğinize uygun aksesuar seçimini sizin zevkinize bırakıyoruz. 


Bu modeli uygulayan kuaför


Çiçekli Gelin Saçı ModeliYaz düğünleri için konsepte uygun canlı veya yapay çiçeklerle hazırlanmış cıvıl cıvıl dağınık bir topuz modeli. Saçın alt kısmına takılan duvak ile bütünleştirilmiş. Bu modeli omuzları açık gelinlik modeli ile kullanabilirsiniz. Gelin el buketinizi saçınızda kullanılan çiçeklerden oluşturabilirsiniz.


Bu Modeli Uygulayan Firmalar


Saray Modeli TopuzSaray düğünlerinde giyebileceğiniz taşlarla işli straplez gelinlik ile kullanabileceğiniz yüksek topuzlu saç modeli size asil bir görüntü verecektir.Topuzu kapatmayan boyunuzla orantılı bir duvak kullanabilirsiniz. Gelinliğinizdeki taş işlemelere uyum sağlayacak büyük bir taç ve gösterişli küpeler, etkili bir göz makyajı ile size büyülü bir güzellik kazandıracaktır.


Bu Modeli Uygulayan Firmalar


Profesyonel Makyaj

Gelin Makyajı provası sanatçının Pendik / Kurtköy atölyesinde ücretsizdir.


Unutmamalıyız ki bakımlı bir cilt mükemmel makyajın ilk adımıdır.Bu nedenle düğün tarihi yaklaşırken yorgunluk ve stresten cildimizde istemediğimiz sorunlar yaşamaya başlayabiliriz.

Kullanılacak renk tonlarını prova makyajında netleştirirseniz düğün sabahı rahatça makyaj uzmanınıza kendinizi teslim edebilirsiniz. Zaten bu aşamada gelin saç modelinizi ve gelinliğinizide göz önünde bulundurarak sağlıklı ve kaliteli ürünlerle mükemmel bir gelin olabilirsiniz.


Bu Makyajı Tasarlayan Sanatçı


Vintage Saç ModeliNostalji seviyorsanız, düğün konseptinizide bu tarzda seçtiyseniz işte size uygun vintage gelin saçı modeli ve makyajı. Bu modelde saç ve makyaj renkleri oldukça yumuşak tonlarda seçilmiş, saçlara dağınık örgü modeli uygulanmış. Gelinlikte kullanılan dantelden bir bant, pastel tonlarda bir çiçek ile süslenmiş. Bu romantik modeli özellikle kızıl saçlı gelinlerimize tavsiye ederiz.


Bu Modeli Uygulayan Firmalar


Ensede Toplanan ModelHafif enseden yukarıda toplanmış dağınık saç modelini özellikle açık renk saçlı gelinlerimize tavsiye ederiz. Sırt dekoltesi olan bir gelinlik giyecekseniz bu model saçınıza takılan taşlı, incili bir tarak veya gelinliğinize uygun bir toka ile güzel duracaktır.


Bu Modeli Uygulayan Firma


Esmer Gelin MakyajıGelin makyajınız bir tablo yapılırcasına özenle yapılmalı. Düzgün kaliteli ürünler tercih edilmeliki bütün bir gün sizi idare edebilsin. Makyaja başlamadan önce yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak örtülerle yapılacak tonlamalar çok önemli. Esmer bir gelin iseniz düzgün hatlı biraz kalın kaşlar, gözleri ortaya çıkaran gölgeli göz makyajı, elmacık kemikleri belirginleştiren şeftali tonu bir allık ve makyajı tamamlayan kırmızı bir ruj. Bütün gelinler güzeldir. Makyaj boyanmak değil, güzelliğinizi ortaya çıkarmaktır.


Bu Makyajı Uygulayan FirmalarSpor Model TopuzDüğününüzde saçınız kısa ama topuz yaptırmak istiyorsanız işte size çok uzun olmayan ama arkada topuz yapılarak taşlı tokalarla süslenmiş sade ama asil görünen bir model. Bu modelde yine ufak küpeler ve makyajınızıda abartısız ama yüz hatlarınızı belirleyecek tonlarda yapmanız sizin zerafetinize zerafet katacaktır.


Bu Modeli Uygulayan Firmalar


Doğal Gelin Saçı ModeliKır düğünlerinde, kumsal düğünlerinde rahatça kullanabileceğiniz doğal bir saç modeli. Saça takılan minik pıtırcıklardan oluşan tac düğün boyunca rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. El çiçeğinizide canlı papatyalardan tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç modelinde makyajınızın oldukça sade, pastel tonlarda olması daha uygun olacaktır.


Bu Modeli Uygulayan FirmalarZarif Model Gelin SaçıDış mekan veya iç mekan düğünlerinde rahat kullanabileceğiniz şık, abartısız ama gösterişli bir topuz modeli. Bu modeli çarpıcı hale getiren elbetteki taşlarla hazırlanmış geniş bir tac.


Bu Modeli Uygulayan Firmalar


FİYAT TEKLİFİ AL