ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL

Bahcelievler Evlendirme Dairesi
Yetkili Kişi -
AdresBahçelievler Belediyesi Barbaros Cad.

Detaylı Bilgiler

 EVLENECEK ÇİFTLER İÇİN BAŞVURU REHBERİ

İSTENİLEN BELGELER

  1. Nüfus cüzdanlarının Aslı ve Ön-Arka Yüzlerinin Fotokopisi Getirilecektir. (Resimsiz nüfus cüzdanı kabul edilmez, nüfus cüzdanı bilgileri en son alınan nüfus kayıt örneği bilgileri ile aynı olmalıdır. T.C. Kimlik numarası olmayan nüfus cüzdanı kabul edilmemektedir.)
  1. Erkek – Bayan Sağlık raporu alacaklardır. (Sadece Sağlık Ocakları, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezleri tarafından.) Özel Hastaneden rapor kabul edilmez. Tahliller yaptırılabilir.
  1. Çiftler 4’er Adet Vesikalık fotoğraf getirecektir. (Başörtülü resimler alın ve çene açıkta olmak şartı ile kabul edilecektir.)
  1. Yabancı uyruklular (Erkek veya Bayan) bekâr olduklarına dair konsolosluklarından BEKÂRLIK BELGESİ (Evlenme Ehliyet Belgesi) alacaklardır. Bekârlık belgesinde Anne ve baba ismi geçmiyor ise DOĞUM BELGESİ alacaklardır. Bekârlık ve doğum belgeleri beraber getirilecektir. İstanbul içindeki konsolosluklardan alınan Evlenme Ehliyet Belgesi İlçe Kaymakamlığına onaylatacaktır.
  1. Kendi ülkelerinden evrak getiren vatandaşlar evraklarını o ülkedeki Türk Konsolosluğuna onaylatacak veya Apostile ettireceklerdir.
  1. Erkek ve Bayan, süresi geçmemiş olan Pasaportlarının aslı ve fotokopisi ile birlikte getireceklerdir

YABANCI UYRUKLULAR İÇİN GEREKLİ BELGELER

Hizmet Bilgileri

.

Firma Hakkında


Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN