Davetim Organizasyon

Davetim Organizasyon,işte bu sorumluluk duygusu ve 2009’dan beri tecrübesiyle istanbul'da değerli müşterilerine hizmet vermektedir.


Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
Davetim Organizasyon thumb
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Yetkili Kişi Hakan Orta
AdresMuratçeşme Mah. Adalet Sk. No:24 Dük:1 Mimaroba (Cihangir Koleji Yanı) -İstanbul Buyukcekmece

Detaylı Bilgiler

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Organizasyon şirketleri Düğün, nişan, sünnet, davet, yemek vb. etkinlikleri, müşterilerinin istekleri, beğenileri ve yaşam biçimleri doğrultusunda hazırlayan kurumlara organizasyon kuruluşları diyoruz. Organizasyon firmaları bunları yaparken en ince ayrıntılara kadar planlarlar ve  DAVETİM ORGANİZASYON en doğru adrestir.
Evlenecek çiftlerin düğün konseptlerini hazırlama, sunma ve gerçekleştirmeye de düğün organizasyonu diyoruz. Düğün organizasyonu hizmetlerinin amacı, estetiği, kaliteyi ve profesyonel hizmet anlayışını bir araya getirerek, sizin unutulmaz bir zaman geçirmenize yardımcı olmaktır.

Düğün Organizasyon Şirketi

Bu hizmetleri veren organizasyon şirketi elemanları genç, dinamik, güler yüzlü ve çalışkan olmalılar. Bu işi yaparken, severek yapmalılar. Düğün organizasyonunu gerçekleştirirken, organize eden organizasyon şirketi düğün yerine sizden önce gelmeli, herkesten sonra gitmelidir. Düzenlemede bütünlük sağlamalıdırlar. Davet masaları, sandalye grubu, nikah masası, şamdan ve masa üstü, girişler, karşılama, çiçek süsleme, şovlar, catering hizmetleri, müzik, ışık gösterisi, fotoğraf ve kamera çekimi gibi hizmetleri eksiksiz vermelidir.

Organizasyon Şirketinin Görevi;

Organizasyon şirketlerinin en önemli görevlerinden biri, misafirlerin rahat etmesini sağlamaktır. Konuklar rahat olursa, bizde sadece düğünümüze yoğunlaşmış oluruz.
Düğün organizasyonu yapan şirketler, düğün için yapılacak tüm hazırlıkları üstlenip, ince ayrıntılara kadar planlayıp ve uygulamalıdırlar. Siz sadece düğün günü o güzel anı yaşamalısınız. Organizatörlerin yani biz DAVETİM ORGANİZASYON’ nun amacı bizleri rahat ettirmek olmalıdır. Bunu yaparken de profesyonel anlayışla hareket etmeli ve kaliteli hizmet vermelidirler. İyi bir organizatör, düğünü iyi planlayan, eşgüdümü sağlayan, yerinde müdahale edebilen dinamik, yaratıcı ve eğitimli olmalıdır.

Düğün organizasyonu firmasıyla iletişim içinde olmanız, başarınızın anahtarı olacaktır. Söz konusu sizin düğününüz olduğuna göre, düşüncelerinizi, olur ve olmazlarınızı söylemekten kaçınmayın. Düğün sonrası söyleyemediğiniz şeylerden dolayı pişmanlık duymamalısınız. Eğer başkalarıyla çalışırken güven sorunu yaşıyor, kontrolü elden bırakamıyorsanız, unutmayın ki firma sadece sizi değil, kendi çıkarlarını da düşünmek zorundadır. Böyle kalabalık düzenlemelerde her şeyin mükemmel olması, onlarında saygınlık ve kariyerleri açısından son derece önemlidir.

Düğün organizasyonu için yapmanız gerekenler;

Düğün organizasyonu için mekân belirlemeden önce bir takım noktaları aşağı yukarı belirlememiz gerekmektedir:

– Davetli sayımız ne kadardır?
– Düğün organizasyonun zamanı ne zamandır?
– Ulaşım sorunu nasıl çözümlenecek?
– Catering hizmetleri nasıl olacak?
– Düğün mekânı süslemelerini nasıl istiyoruz?
– Mekân için herhangi bir kısıtlama var mı? (ses düzeyi, aydınlatma, dekorasyonda değişiklik..)

Düğün organizasyonunda verdiğimiz hizmetler;

Düğün salonu organizasyonları, restoran düğün organizasyonu, otel düğün organizasyonları, tarihi mekan düğün organizasyonları, tekne düğün organizasyonları, yeşil alan düğün organizasyonları, kır mekanı düğün organizasyonları, düğün organizasyon şirketleri, düğün organizasyon firmaları, beylikdüzü düğün organizasyonları,beylikdüzü düğün organizasyon şirketleri, silivri düğün organizasyon şirketleri, çatalca düğün organizasyon şirketleri, büyükçekmece düğün organizasyon şirketleri, florya düğün organizasyon şirketleri, yeşilköy düğün organizasyon şirketleri, bakırköy düğün organizasyon şirketleri, beşiktaş düğün organizasyon şirketleri, sarıyer düğün organizasyon şirketleri, nikah masası, supla, yürüyüş yollu, çiçek süsleme, mekan süsleme, şamdan, şamdan süsleme, ayakta nikah, led perde, çiçekli tag, masa örtüsü, dantel kapak, sandalye giydirme, sandalye bağlama, sandalye süsleme, sandalye kiralama, masa kiralama, kokteyl masası kiralama, supla kiralama, gelin yolu kiralama, şamdan kiralama, nikah masası kiralama…

Firma Hakkında

Düğün-Kına-Sünnet-Balon Süsleme-Mezuniyet-Yılbaşı organizasyonları
Profesyonel bir çalışma ile,bu özel günün mükemmel sonuçlanmasını,anılarda yaşatılmasını ve konuşulacak izler bırakılmasını sağlamak…
Davetim Organizasyon, işte bu sorumluluk duygusu ve 2009’dan beri tecrübesiyle İSTANBUL’da değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
DAVETİM, sektörde varoluşundan bu yana açılış organizasyonları,balon süslemeleri, düğün organizasyonları, konser organizasyonları, sergi, toplantı organizasyonları, lansman organizasyonları, kongre organizasyonları, temel atma organizasyonları,fuar organizasyonları, kokteyl organizasyonları, festival organizasyonları, yılbaşı organizasyonları,piknik organizasyonları,tanıtım organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir.Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz, her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükemmeli sunmaktadır.
İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı, gösterdiğimiz özen,benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir.
”DAVETİM ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…”
DAVETİM ORGANİZASYON ile,
Bir yol vardı düşlenen
Göz kamaştırıcı güzelliği ile
Her şeyin detaylarda düşünüldüğü
Kusursuz bir gecede
Mutluluğa atılan imzayla gerçekleşen
Sonsuza dek sürecek mutluluklara imza atmak dileğiyle…

Davetim organizasyon olarak;Sizin için son derece özel ve anlamlı bir günün önemini kavramak…

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN