Tamtur360

İnternet ortamında en etkili tanıtım yöntemi kuşkusuz ki sanal turdur.Web sayfanıza en başta prestij kazandıran bu çalışma, hem ziyaret sayınızı artırır,


Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
Tamtur360 thumb
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Yetkili Kişi İnanç ÖZYALIM
AdresYüzyıl Matbaacılar Sitesi 2.cadde 152/C Bağcılar / İstanbul Matbaacılar Sitesi

Detaylı Bilgiler

NEDEN SANAL TUR?

Sıradan fotoğraf ve video çekimi çok etkili bir tanıtım yöntemi olsa bile sanal turun kontrolü kullanıcıya bırakma özelliği sayesinde izleyici daha detaylı ve kapsamlı biçimde inceleyebilmektedir.Bu sayede izleyici istediği noktaya odaklanıp doğru seçim imkanı elde eder.Gerçek turlarda nasıl istediğimiz noktaya bakıyor ve odaklanabiliyorsak sanal tur da bize aynı imkanı sunmaktadır.

İnternet ortamında en etkili tanıtım yöntemi kuşkusuz ki sanal turdur.Web sayfanıza en başta prestij kazandıran bu çalışma, hem ziyaret sayınızı artırır, hem de ayrıcalığınızı ön plana çıkartır.

Otelinizin, okulunuzun, lokantanızın kısacası ziyaret alan işletmenizin tercih edilme nedenlerinden biri de mekanınızın kalitesidir.Bir lokanta için yemeklerin lezzeti ne kadar önemli ise manzarasından tutun da dekorasyonuna kadar mekanın durumu da o kadar önemlidir.Tatile giderken kalacağınız otelin sosyal tesislerini, odalarını, ortak kullanım alanını ve konumunu görmeniz sizin için ne kadar önemli ise otelin web sayfasında sanal tur olması ve tesisini size internet başından gezdirebiliyor olması o kadar önemlidir.

Mekanı ile hizmet veren oteller, anaokulları, lokantalar, öğrenci yurtları, okullar, kurslar, hastaneler, spor merkezleri, için sanal tur ne kadar önemli ise farklı sektörlerde hizmet veren fabrikalar, imalathaneler, otomobil servisleri ve ofisler için de bir o kadar önemlidir.İmalat yapan fabrikanın tesisini yada aracılık hizmeti veren bir işletmenin ofisini gören müşterinin web sayfası ziyaretinden sonra o işletmeye güveni artacak, merdiven altı bir imalathane olmadığını yada ciddi bir ofisinin olduğunu gördüğünde karşısındaki firmanın ciddiyetini anlayacaktır.Firma ziyaretlerinde asıl amaç işletmenin ciddiyetini, o işi yapabilme kabiliyetini göstermek değil midir?

Hayatın her alanında ilk intiba çok önemlidir.Web sayfanızı ziyaret eden müşterilerinize kaliteli bir sanal tur çalışması ile sektörünüzde hangi konumda olduğunuzu çok rahat anlatabilirsiniz.

Firma Hakkında

TAMTUR360

Bazı firmalar fiyat ile bazıları da kalite ile rekabet eder. Tamtur360 bu iki ana unsuru da unutmadan hem kaliteli hem de en uygun fiyatlı hizmeti garanti ediyor.

Hizmetin pazarlanmasından çok çalışmanın kalitesine önem vermekte ve en iyi pazarlamanın hizmetin kendisi olduğuna inanmaktayız. Bu yüzden müşteri odaklı, uygun maliyetli ve kaliteli hizmet sunarak referans yolu ile yeni işletmelere ulaşma yolunu seçtik. Biz işimizi iyi yaptığımız sürece birileri muhakkak bizi size önerecektir.

NEDEN TAMTUR360?

Yaklaşım

Esnek çalışma şekli ile çekim yapılacak koşul, gün ve saat aralıklarını uyum sağlar.

Tecrübe

Konusunda tecrübeli ve yetkin kadrosu ile en kaliteli fotoğraf hizmetini sunar.

Ekipman

Sürekli güncellenen son sistem ekipmanlar kullanır.

Yazılım

Yazılım teknolojisini de yakından takip ederek en iyi yazılımların son sürümleri ile çalışır.

Maliyet

En uygun fiyatlı, en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine garanti eder.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN