Büyükhanlı Park Hotel

Havuz katındaki salonumuz üç cephesi açık ahşap zeminli kış bahçesi görüntüsündedir. Ziyafet ve düğün organizasyonlarınız için tüm detaylar düşünülmüştür.


Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
Büyükhanlı Park Hotel thumb
ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ AL


Yetkili Kişi Güzin Arslantekin
AdresSimon Bolivar Caddesi No:32 Çankaya / Ankara

Detaylı Bilgiler

✔ Motorlu Projeksiyon ve Perdesi
✔ Ses Yalıtım Sistemli Bölünebilir Alan
✔ Kahve Molası ve Resepsiyonlarınız İçin Geniş Fuaye Alanı
✔ Deneyimli Personel
✔ Profesyonel Teknik Ekip ve Ekipman Desteği
✔ Ücretsiz Hızlı İnternet
✔ Komple Ses Düzeni, Ses Kayıt Sistemi ve Mikrofon
✔ LCD TV, Flipchart ve DVD Oynatıcı
✔ Host/Hostes Hizmeti

Hizmet Bilgileri

Düğün Yemeği ve Düğün Kokteyli organizasyonlarınızda balayı odası,hazırlık odası ve ertesi gün alacağınız kahvaltılar otelimizin ikramıdır. 

250 kişi ve üzeri organizasyonlarda İstanbul'daki beş yıldızlı Marriott Asia'da 2 gün oda+kahvaltı misafirimizsiniz. • 250 kişi ve üzeri organizasyonlarda,talep edilmesi halinde,yemek sunumu ve kalitesini denemeniz amacı ile sözleşme sonrasında 6 kişilik içkisiz mönü tadımı ikramımızdır. 

Düğün pastası otelimizin ikramıdır. 

Organizasyon saatleri: Düğün Yemeği 20:00-23:59 Düğün Kokteyli 20:00-22:30 arasındadır. 

Çevreye rahatsızlık vermemek için tören sırasında yüksek sesli enstrüman (davul,zurna vb.) çalınmaması önemle rica olunur. 

Beyaz renk sandalye giydirme,masa üstü çiçek parteri,nikah masası ve Likya Salonu için kapı süslemesi otelimizin ikramıdır. 

Vestiyerimiz ücretsiz hizmet vermektedir.

Firma Hakkında

Büyükhanlı Park Hotel Ankara’nın kalbi Çankaya’ da, Başbakanlık köşkü karşısında, havalimanına trafiksiz erişim , merkezi lokasyonu sayesinde elçilik ve bakanlıklara kolay ulaşım ve odalarında sunduğu konfor ayrıcalıkları ile siz değerli konuklarımıza 1996 yılından bu yana özel tesis belgesi ile hizmet vermektedir. 

İlk açıldığı yıllarda apart otel hizmeti sunan Büyükhanlı Park Hotel daha sonraki senelerde siz değerli misafirlerimizin arzu ve dileklerini iş dünyasındaki yeniliklerin takipçisi yapmak adına renove edilmiş ve otelcilik vizyonunu daha da geliştirmeyi hedeflemiştir. 
Şehrin sunduğu fırsatlarla yetinmek istemeyen Deluxe Hizmetimiz, toplantı salonları, spa merkezi, ve açık yüzme havuzu ile kolay erişebileceğiniz bir tatil fırsatını ayaklarınıza kadar getiren, unutulmaz anlara imza atacağınız düğün davet organizasyonlarınızda mutluluğunuzu düşünen bir yaşam alanı sunma gayesindedir. 
Otelimiz 2008 yılında hizmete açılan İstanbul Marriott Asia ile birlikte Büyükhanlı Kardeşler Aş ye ait grup otelidir. Turizm dünyasına katkılarının yanı sıra, Büyükhanlı Kardeşler A.Ş., Büyükhanlı Kardeşler İlköğretim Okulu'nu Milli Eğitim Bakanlığı'na hediye ederek sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmiş ve her geçen gün yenilerini eklemek sivil hayatın içinde yer almaya devam edecektir.

Yorumunuzu Bizimle Paylaşırmısınız.

MEKAN BENİ ARASIN